AKO UŠETRIŤ PRI NÁKUPE NÁHRADNÝCH DIELOV DO AUTA AŽ 40%?

NEVYHADZUJTE PENIAZE! NAFTAK.SK MÁ NAJLACNEJŠIE DIELY DO ÁUT

 

Najvýhodnejšie ceny značkových palivových čerpadiel a vstrekovačov paliva nájdete na novom portáli www.naftak.sk. Tento slovenský e-shop ponúka kvalitné a originálne náhradné diely do osobných automobilov aj so zárukou.

Už pri prvom kontakte s produktmi v ponuke internetového obchodu Naftak.sk návštevníka príjemne prekvapia nízke ceny. V porovnaní s niektorými veľkými predajcami a autoservismi sú nižšie až o 40 %! Majitelia novovzniknutého portálu tvrdia, že predávať špičkové palivové čerpadlá a vstrekovače paliva za takýchto výhodných podmienok im umožňuje priamy kontakt s producentmi.

„Tovar odoberáme priamo od výrobcov. V našej ponuke nájdete vstrekovače Delphi, vstrekovače Denso, vstrekovače VDO, palivové čerpadlá rôznych značiek, aj viaceré vstrekovače typu common rail. Na rozdiel od iných predajcov však ku koncovým cenám nemusíme pridávať sprostredkovateľské provízie alebo náklady spojené s prekladaním tovaru a dlhým medziskladovaním,“ konštatujú správcovia e-shopu na svojich internetových stránkach.

Na Slovensku sú najrozšírenejšie osobné vozidlá európskych automobiliek značky Škoda, Volkswagen, Peugeot a Citröen, no v posledných rokoch si pozície upevňujú aj ázijskí producenti Kia, Hyundai a Suzuki. Takmer všetky uvedené firmy montujú do motorov svojich áut vstrekovače paliva VDO, Denso a Delphi a taktiež palivové čerpadlá týchto značiek. Obľúbené sú i produkty firmy Bosch a v niektorých starších modeloch áut ešte nájdete vstrekovače Siemens – VDO alebo Continental. Aj preto je široká ponuka náhradných dielov, ktoré nájdete v e-shope www.naftak.sk, zaujímavá pre väčšinu domácich automobilistov. Stačí si kliknúť na ich web a presvedčíte sa, že takáto výhodná ponuka sa nedá odmietnuť.