Torta z uterákov – čo to je?

“Uteráková torta – čo to je?” alebo “A dá sa to zjesť?” – toto sú najčastejšie otázky, ktoré sa nás ľudia pýtajú, keď sa stretnú s našimi tortičkami. Áno, dobre vidíte – naše torty sú “upečené” z uterákov a osušiek a to nie z hoci akých, ale z kvalitných froté textílií vyrobených na Slovensku. Je, žiaľ, pravda, že takéto uterákové torty sa nedajú zjesť, ale obdarovaného potešia prinajmenšom tak, ako klasické torty od majstra cukrára – a vydržia určite dlhšie.

Ak ste zvedaví, ako takéto torty z uterákov vyzerajú, nakuknte do nášho e-shopu na www.darcekovetorty.sk. Nájdete u nás veľký výber uterákových toriet, ktoré sú svojim vzhľadom predurčené stať sa originálnym a praktickým darčekom na každú príležitosť. Hľadáte darček na narodeniny, meniny alebo k jubileu? Tak potom sú tu darčekové torty práve pre vás! Ak chcete, aby váš darček bol ešte osobnejší, môžete si vybrať z našej ponuky uterákových toriet s vyšívaným nápisom alebo vám k tortičke pribalíme venovanie podľa vášho želania. V ponuke máme tiež svadobné uterákove torty – tieto tortičky sú pripravené stať sa milým a originálnym svadobným darčekom. Farebne sa dajú zladiť podľa farby svadobnej výzdoby, mladomanželov môžete tiež potešiť jedinečným venovaním vyšívaným na osuškách. Môžete si tiež zvoliť veľkosť vašej uterákovej torty. Najčastejšie sa vyrába dvojposchodová, ktorá je zložená z dvoch osušiek a dvoch uterákov, ale samozrejme, môžete si zvoliť veľkosť podľa seba.

Naše torty z uterákov sú farebne zladené, detailne prepracované, dozdobené kvetinovými dekoráciami, krásnymi saténovými stuhami a sú dodávané na pevnej kartónovej podložke zabalené v celofáne – jednoducho pripravené na darovanie. Torty posielame poštou po celom Slovensku. Nemusíte sa však obávať – každú zásielku dôkladne zabalíme, aby sa cestou k vám nepoškodila. Vždy máte k dispozícii číslo pre sladovanie zásielky, aby ste si vedeli skontrolovať, kde sa vaša uteráková torta práve nachádza a kedy sa už z nej budete môcť doma tešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *